Головна          Контакти    
Центральні кондиціонери Сонячна теплотехніка
Котельне обладнання Вентиляційне обладнання
 
Виконані роботи
Пропозиції
Сервіс
ПП "ІМПРЕС"
Відгуки

Компанія WOLF
Продукція WOLF
WOLF у світі
Об'єкти на Україні
Якість продукції

Компанія GENERAC
Продукція GENERAC
Переваги генераторів

Компанія MEIBES
Продукція MEIBES
Якість продукції

  СЛАЙД-ШОУ  

  www.wolf-heiztechnik.de
  www.wolf-klimat.ru
  www.meibes.de
  www.meibes.ru

Meta-Ukraine

meta-ukraine.com


Висчетчик посещений відвідувач


КОМПАНІЯ GENERAC

Ще з 1961 року Компанія Generac виробляє надійні системи резервного електропостачання. У місті Ваукеша, штат Вісконсін, США, знаходяться три виробничі відділення компанії. Там також знаходиться головний офіс і складальні цехи, загальна площа яких понад 100 тис. кв. метрів. Компанія Generac (http://www.generac.com) протягом більш ніж 45 років виробляє високоякісні генератори. Всі основні комплектуючі, такі як генератор змінного струму, кожух, паливний резервуар, системи керування та системи електропередачі, виробляються Компанією Generac.

Газові генератори Generac користуються репутацією ефективних, надійних і економічних джерел резервного живлення. Зносостійкі генераторні системи мають тривалий термін експлуатації та успішно працюють навіть в найсуворіших умовах навколишнього середовища.

Високонадійні поршневі двигуни Generac невимогливі до технічного супроводу. Запасні частини та необхідні інструменти для технічного обслуговування входять в комплект поставки. Двигуни, які використовуються в генераторах Generac, довели свою ефективність і надійність в автомобільній промисловості.

Система управління PowerManager настільки випереджає існуючі технології, що Компанії Generac довелося розробити додаткове програмне забезпечення, щоб максимально використовувати всі переваги систем безперебійного електропостачання. Програмне забезпечення GetLink дозволяє відстежувати стан та керувати системами електрогенеруючої установки стан і віддалено, через Інтернет.

При потребі отримання великих потужностей газові генератори Generac можна об'єднати в масштабовані системи - автономні енергоцентри загальною потужністю до 9000 кВт. Залежно від моделі, газові генератори компанії Generac можуть працювати як на газі, так і на дизелі/газі.

Відгуки, зауваження та пропозиції надсилайте за адресою alla_g@bk.ru
2004-2012 ЛЬВІВ

Наші об'єкти                  Наші пропозиції                  Сервіс                 Компанія WOLF                 Компанія MEIBES