Головна          Контакти    
Центральні кондиціонери Сонячна теплотехніка
Котельне обладнання Вентиляційне обладнання
 
Виконані роботи
Пропозиції
Сервіс
ПП "ІМПРЕС"
Відгуки

Компанія WOLF
Продукція WOLF
WOLF у світі
Об'єкти на Україні
Якість продукції

Компанія GENERAC
Продукція GENERAC
Переваги генераторів

Компанія MEIBES
Продукція MEIBES
Якість продукції

  СЛАЙД-ШОУ  

  www.wolf-heiztechnik.de
  www.wolf-klimat.ru
  www.meibes.de
  www.meibes.ru

Meta-Ukraine

meta-ukraine.com


Висчетчик посещений відвідувач


КОМПАНІЯ MEIBES

Німецька фірма Meibes є лідером в галузі техніки швидкого монтажу будь-якого котельного обладнання та систем опалення в діапазоні потужності до 2,5 MВт. Сьогодні «Meibes» - це група підприємств, що динамічно розвивається як всередині Німеччини, так і за її межами. Це 45 років бездоганної праці на європейському ринку, розвинена мережа збуту у 28 країнах світу. Компанія Meibes пропонує системні рішення в галузі опалення, водопостачання, сонячної та теплової енергетики та гарантує універсальність та високу адаптацію при виробництві.

Компанія була заснована в 1961 в Ганновері братами Гельмутом та Альфредом Майбес. З самого початку компанія була орієнтована на виготовлення пристроїв, що полегшують монтаж котельного обладнання. Спочатку це було ручне виробництво, а у 1991 році було засновано перше велике промислове підприємство в м. Лейпцигу. У 2001 році компанія входить до складу Aalberts Industries NV, тоді ж відбувається централізація виробництва і складу під Лейпцигом. На сьогоднішній момент компанія Meibes налічує більше 6500 співробітників і має власні представництва в багатьох країнах світу, включаючи Україну. Зараз компанія спеціалізується на випуску груп швидкого монтажу для котельних установок та індивідуальних теплових пунктів.

Філософія компанії Meibes – створювати продукти, що скорочують терміни монтажу, витрати на персонал, мінімізувати ризики і збільшувати прибутковість бізнесу.

Усі матеріали та комплектуючі, що використовуються у виробництві, проходять ретельний контроль на відповідність високому стандарту якості Meibes. На підприємстві Meibes є власна дослідницька лабораторія, де постійно проводяться наукові дослідження, а також вивчається продукція конкурентів, щоб знаходити в ній слабкі місця і враховувати набутий досвід у власних розробках.

Завляки неперервним інноваціям компанія пропонує продукцію відмінної якості та сучасного дизайну: технічні рішення для опалення та гарячого водопостачання, широкий спектр допоміжної арматури, спеціальні рішення для індивідуальних проектів.

Використайте обладнання Meibes один раз, і ви гарантовано віддасте йому перевагу у наступних проектах!

Відгуки, зауваження та пропозиції надсилайте за адресою alla_g@bk.ru
2004-2012 ЛЬВІВ

Наші об'єкти                  Наші пропозиції                  Сервіс                 Компанія WOLF                 Компанія MEIBES