Головна          Контакти    
Центральні кондиціонери Сонячна теплотехніка
Котельне обладнання Вентиляційне обладнання
 
Виконані роботи
Пропозиції
Сервіс
ПП "ІМПРЕС"
Відгуки

Компанія WOLF
Продукція WOLF
WOLF у світі
Об'єкти на Україні
Якість продукції

Компанія GENERAC
Продукція GENERAC
Переваги генераторів

Компанія MEIBES
Продукція MEIBES
Якість продукції

  СЛАЙД-ШОУ  

  www.wolf-heiztechnik.de
  www.wolf-klimat.ru
  www.wolf-uh.com.ua

Meta-Ukraine

meta-ukraine.com


Висчетчик посещений відвідувач


КОМПАНІЯ WOLF

Опалення, кондиціонування, вентиляція, сонячні колектори – це обладнання компанії WOLF, яке вірно служить людям. Комфорт наших замовників – критерій успіху. З почуттям гордості ми можемо сказати: "Техніка служить людям".

     Сьогодні WOLF GmbH є одним з лідерів серед постачальників систем опалення та кондиціо-нування. З моменту утворення в 1963 році компанія швидко досягла верхнього рівня виробників техніки для будівель. Системи опалення, вентиляції та центрального кондиціонування, які виготовляє WOLF, працюють в театрах, музеях, аеропортах, спор-тивних спорудах, офісних та промислових примі-щеннях по всьому світу. На початку 80-х років компанія увійшла до сектору розробки та виго-товлення систем опалювання. Сприятливі зовнішні умови та ефективне опалювальне обладнання WOLF швидко вивели компанію в лідери ринку. Виробництво та сервіс найвищого стандарту сформували для цього надійну основу.

Інженерні рішення та системи WOLF знаходять застосування практично при любих ситуаціяїх у всіх типах будівель. WOLF забезпечує всебічні рішення для комерційних та багатофункціональних будівель, нового будівництва та реконструкції, промислових приміщень та приміщень спеціального призначення. Обладнання WOLF легко монтувати та просто експлуатувати, зменшуючи обсяг виконаних робіт та витрат.

WOLFєдина компанія в Європі, яка змогла об'єднати чотири напрямки кліматехніки, а саме центральне кондиціонування, вентиляційне обладнання, котельне обладнання та сонячну теплотехніку, у єдине ціле, що з успіхом дозволяє здійснити комплексний підхід до створення мікроклімату на основі сучасних технологій. Суттєву роль грає тут той фактор, що все обладнання розробляється та виробляється однією компанією та на одному заводі. Всі компоненти сумістні між собою і можуть бути зкомбіновані в єдину систему, що суттєво знижує експлуатаційні та енерго витрати: WOLF енергозберігаючі системи.
     Все це стало можливим завдяки високотехнологічному виробництву, успішній праці колективу компанії як у сфері виробництва, технології та дизайну, так і у сфері збуту, організації сервісу та технічної підтримки.

Більш ніж 1300 співробітників фірми з успіхом займаються розробкою, виробництвом, збутом, обслугову- ванням обладнання, яке розроблене компанією WOLF, товарообсяг якої тільки в 2005 р. склав 207 млн. евро. Відділи продаж та сервісні центры розташовані як у Німеччині, так і в інших країнах. На території Німеччини знаходяться 14 відділів продаж, 3 інформаційні центри, де постійно проводяться тренінги по користуванню обладнанням WOLF, 47 сервісних центрів по обслугову- ванню. Його представництва в Іспанії, Франції, Польщі та Росії, а також більш ніж 60 партнерів у 45 країнах світу забезпечують клієнтам компетентні консультації та сервіс.
     WOLF має довгі роки відмінної репутації на міжнародному ринку. Для всіх його партнерів абсолютно гарантовані безпека та надійність.

Відгуки, зауваження та пропозиції надсилайте за адресою alla_g@bk.ru
2004-2012 ЛЬВІВ

Наші об'єкти                  Наші пропозиції                  Сервіс                 Компанія WOLF                 Компанія MEIBES