Головна          Контакти    
Центральні кондиціонери Сонячна теплотехніка
Котельне обладнання Вентиляційне обладнання
 
Виконані роботи
Пропозиції
Сервіс
ПП "ІМПРЕС"
Відгуки

Компанія WOLF
Продукція WOLF
WOLF у світі
Об'єкти на Україні
Якість продукції

Компанія GENERAC
Продукція GENERAC
Переваги генераторів

Компанія MEIBES
Продукція MEIBES
Якість продукції

  СЛАЙД-ШОУ  

  www.wolf-heiztechnik.de
  www.wolf-klimat.ru
  www.meibes.de
  www.meibes.ru

Meta-Ukraine

meta-ukraine.com


Висчетчик посещений відвідувач


WOLF У СВІТІ

WOLF є відомим у всьому світі лідером з постачання опалювальних та вентиляційних систем, центральних кондиціонерів та сонячних панелей. Компанія має велику розгалужену мережу партнерів, відносини з якими будуються на довірі та конфіденційності. На сьогод-няшній день WOLF представлена в 45 країнах світу. 350 співробітників WOLF працюють за кордоном.

WOLF має 60 партнерських організацій, дочірні компанії в Іспанії, Франції та пред-ставництво в Росії з офісами у Москві та Санкт-Петербурзі. WOLF також має агентів з продажу та обслуговуванню своєї продукції у Кітаї. Розробляючи стратегію по розвитку контактів у цих регіонах, WOLF проводить політику глобальної експансії.

З 2003 року WOLF працює в Єгіпті, Тунісі, Лівії, Йорданії, Лівані та Сірії. Також відкрито офіс у Дубаї для роботи на всьму півострові. У 2005 році експорт продукції складав 28% від обороту завода. WOLF планує у 2007 році довести цю долю до 50%. Для досягнення цього він впрова-джує успішну концепцію ведення бізнесу в Німеччині у інші країни: Великобританію, Швейцарію, Скандинавські країни, Чехію, Польщу, Францію, Нідерланди та Турцію. Пози-ціонування WOLF на ринку як системного постачальника кліматехніки є великою перевагою для клієнтів та замовників. Також створена міжнародна мережа логістики та контролю за виконанням строків та умов поставок продукції.

Деякі об'єкти WOLF


Відгуки, зауваження та пропозиції надсилайте за адресою alla_g@bk.ru
2004-2012 ЛЬВІВ

Наші об'єкти               Наші пропозиції               Сервіс               Компанія WOLF              Компанія MEIBES